Categories
DPF filtras

DPF filtro valymas kaina

Ieškantys dpf filtro valymo kainos tenka nusivilti. Suradę gan pigų variantą tenka nusivilti, automobilis ir vėl prastai važiuoja. Todėl naudinga atminti, kad perkate filtro valymo paslaugą, ne kainą. Profesionali ir patikima meistrų konsultacija veda prie geriausio pasirinkimo, kurį ne visada lemia kaina.

DPF filtras

DPF filtro valymo kaina

Žinantiems, kad katalizatorius automobilyje yra skirtas aplinkos taršos mažinimui naudinga žinoti ir tai, kad katalizatoriuje yra suodžių kietųjų dalelių sulaikymo filtras. Toks filtras yra vadinamas dpf. Jam užsikimšus pradeda gesti automobilis. Naujesnių automobilių prietaisų skydelis gali mesti efektyvumo klaidą. Todėl nuskubėjus pas meistrus yra klausiama dėl kainos. Nors pirmas klausimas turėtų būti ar teikiate diagnostikos ir dpf filtrų valymo paslaugas. Tik tada galima pereiti prie kainos, kuri neturėtų nukreipti dėmesio. Tiksli kaina gali paaiškėti tada, kai bus nustatytas užsikimšimo lygis ir įvertintas katalizatoriaus dydis. Nors meitrai gali nurodyti kainų rėmus, nuo iki. Pavyzdžiui,  dpf filtrų valymo kaina gali būti nuo 40 iki 99 eurų. Tačiau tiksliai bus pakaičiuota kai su katalizatoriumi atvyksite į servisą pas meistrus. Kainos telefonu niekas neįvardins dėl aukščiau išvardintų priežasčių. 

Svarbu nepamiršti, kad priklausomai nuo automobilio galingumo, jame gali būti du katalizatoriai. Todėl remonto ir filtrų valymo kaina gali kardinaliai pasikeisti. 

DPF paskirtis

Jai žinote, kad dpf filtras yra automobilio katalizatoriaus dalis, kuri filtruoja stambias išmetų suodžių daleles. Todėl susidūrus su katalizatoriaus gedimu galim abandyti spėti, kad užsikimšo dpf filtras ir tai veda prie papildomų išlaidų. Vieni juos valo, kiti keičia naujais, kas veda prie nemažų išlaidų. Tačiau sumažinta ir užtikrinta mažesnė alinkos tarša yra pagrindinė dpf paskirtis. Tik vairuotojai patys renkasi šalinti jį, remontuoti ar keisti nauju.  

Paslaugos garantija

Jei apsisprendėte, kad bus naudinga ir pigiau išvalyti dpf filtrą sužinosite, kad garantijs paslaugai suteikiama nebus. Meistrau jau yra įvertinę darbines situacijas ir dažnai atsirandančias problemas, todėl šiai paslaugai garantijų nesuteikia. Tam įtakoja keli veiksniai, nuo kurių meistrai negali apsisaugoti.

  • Transporto priemonės savininkų vairavimo įpročiai. Vieni vairuoja ramiai, lėčiau, kiti mėgsta agresyvų vairavimo stilių, todėl jų automobilių dpf filtrai užsikemša dažniau. Todėl garantuoti, kad automobilis pravažiuos dar kelis šimtus tūkstančių kilometrų nesutinka;
  • Kokybiškas kuras – taip pat įtakoja filtro užsikimšimą. Naudojantys kokybišką ir patikimą kurą bei važiuojantys ramiu stiliumi su dpf filtro gedimais susiduria rečiau. Tokie auto savininkai turi mažiau išlaidų ir važinė be gedimų ilgiau.

Ieškote dpf filtro valymo kainos, pirma atraskite profesioanlius meistrus. Taip rekomenduojame paskaityti šia tema: Kas yra dyzelinių variklių kietųjų dalelių filtras (DPF-FAP)?