Katalizatorius

Katalizatorių remontas, restauravimas, valymas, keitimas, kaina. Patarimai, kokios priežastys, viskas vienoje vietoje apie katalizatorius.

D.U.K

Greita atsakymų paieška ir dažniausiai užduodami klausimai susiję su katalizatoriais.

- Pirmas požymis, kai katalizatorius pradeda blogai veikti, pirmas pastebimas simptomas - pailgėjęs variklio užvedimo laikas. Taip atsitinka dėl sumažėjusio dujų srauto per konverterį dėl sumažėjusio jo pralaidumo, o tai gali sukelti tolesnių automobilio problemų.

- Antras požymis - slėgio svyravimai, rodantis, kad katalizatorių reikia apžiūrėti. Kadangi šią problemą gali nustatyti tik apmokyti technikai, būtina kreiptis į specialistus, jei važiuodami pastebėjote kokių nors eksploatacinių problemų.

Dauguma statomų katalizatorių, yra pagaminti metalo pagrindu. Jie yra atsparesni už keraminius analogus, kurie labiau pažeidžiami dėl smūgių ar vibracijos.
Katalizatorių remonto specialistai paprastai siūlo pakeisti užsikimšusį katalizatorių nauju. Daugumos atveju, dėl naujų katalizatorių kainos daugelis žmonių renkasi remontuoti esamą t.y restauruoti, tai ženkliai pigesnis variantas.
Patirtis rodo, kad mažiausiai tauriųjų metalų randama universaliuose, lenkiškuose, ispaniškuose katalizatoriuose ir kurių kainos neviršija 100-150 Eur.
Nepaisant to, kad "Regitra" specialistai draudžia, kai kurie asmenys vis dar renkasi mažiausiai palankų remonto būdą - "pjauna" katalizatorių. Šis variantas nėra palankiai vertinamas tarp automobilių savininkų, nes katalizatoriaus paskirtis - mažinti aplinkos taršą. Todėl "Regitros" specialistai nurodo, kad prieš registruojant naują transporto priemonę katalizatorių šalinti negalima.
2023-04-28

Katalizatorių remontas/keitimas Vilniuje

Automobiliui oras yra reikalingas kaip ir žmogui. Tam, kad variklis veiktų be sutrikimų jam reikia įsiubti orą ir išpūsti. Sugedęs...

Read More...

2023-02-19

Kas yra katalizatorius?

Katalizatorius Kalbant apie automobilius, katalizatorius yra įtaisas/prietaisas, naudojamas vidaus degimo variklio išmetamosioms dujoms sumažinti kenksmingų teršalų kiekį. Dažniausiai automobiliuose naudojamas...

Read More...

2023-02-15

Ar galima iš automobilio išimti katalizatorių?

Ar galima iš automobilio išimti katalizatorių? Ne, katalizatorių pašalinti draudžiama. Jei atliekant techninę apžiūrą nustatoma, kad iš automobilio buvo pašalintas...

Read More...

2023-02-15

Kokią funkciją atlieka katalizatorius automobilio išmetimo sistemoje?

Kokią funkciją atlieka katalizatorius automobilio išmetimo sistemoje ir kaip jis veikia? Katalizatorius įjungus variklį gauna išmetamąsias dujas iš variklio, tačiau,...

Read More...